SIKÇA SORULAN SORULAR

Günümüz teknoloji çağı! Bu doğrultuda firmanızın itibar, verimlilik, saygınlık ve bulunabilirliğini artırmak adına web sitesine mutlaka ihityacı bulunmaktadır.

Tüm firma tipleri için web sitesi uygundur.

Hazır web sitesi tasarımı, önceden hazırlanmış web site şablonlarıdır. Özel web sitesi tasarımları ise terzi dikişi diye tabir edilen sizlere özel tasarımlardır.

Belirli bir sayfa adedi veya sınırlama bulunmamaktadır. Burada önemli olan, firmanızı ve yaptığınız işi sitenizi ziyaret eden kullanıcılara, anlaşılır bir dille ifade edebilmek, en iyi ve en kalıcı şekilde internet ortamında kendinizi anlatabilmekdir.

Size vereceğimiz yönetim panelinden web sitenizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Firmanızın hizmet verdiği sektörel ihtiyacınıza göre çoklu dil seçeneğinde sınırlama yoktur.

Firmaların en çok tercih ettiği bir sistemdir, eleman maliyetlerini ortadan kaldırır, daha profesyonel hizmet alır, sorunlar en aza indirilerek çözüme ulaştırılır. Düzenli olarak bilgilerinizin yedeklenmesi ve korunması takip edilir. Teknolojik gelişmelerden haberdar olur, gereksiz ve maliyetli yatırımlardan korunursunuz.

Performans ve verimliliği artırmak için yapılan analizler, belli periyodlarla sağlanan yerinde servis hizmeti ve acil durumlarda yerinde müdahale, uzaktan masaüstü bağlantı desteği ve telefon ile destek alarak işlerinizin devamlılığı ve kalitesini arttırırsınız.

SOS Bilişim teknik servisinde veya müşteri yerinde servis desteği, bilgi işlem envanter takibi, arızalı cihazın müşteri yerinde onarılamadığı durumlarda yetkili servise bırakılması ve takibi, yazılımsal ve donanımsal destek, bilgisayar, notebook ve çevre birimleri onarımı standart hizmetlerimizden olup; ihitiyaç duyulan durumlarda eleman outsourcing, help desk ve benzeri hizmetlerde bakım anlaşmasına eklenebilmektedir. Gerek duyulmayan hizmetler anlaşma kapsamından çıkarılabilir.

Teknik Servis bakım anlaşması maliyeti, hizmet verilecek lokasyondaki bilgisayar ve kullanıcı sayısı, server sistemi v.b durumlarına göre farklılık gözetmektedir.

Teknik Servis bakım anlaşması isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda; ister 1 aylık, ister 3, 6, 12 aylık süreler halinde yapılabilmektedir.

Tabiki, firmanızdaki bilgisayar sayısının bir önemi olmadan bakım ve temizlik anlaşmalarından yararlanabilirisiniz.

Tabiki, firmanızdaki bilgisayar sayısının bir önemi olmadan bakım ve temizlik anlaşmalarından yararlanabilirisiniz.